Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5