Movies
Ratings
156
Spirited AwayRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 1.5
TangledRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0