Series
Ratings
15
PainkillerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5