Titles you rated
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0