Movies
Ratings
206
Happy Death DayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5