Titles you rated
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Drifting HomeRated ★ 3.0
DaughtersRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- OstinatoRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0