Movies
Ratings
182
Heaven's SoldiersRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Case for ChristRated ★ 4.5
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kingdom of Gladiators: The TournamentRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0