Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0