Titles you rated
ShamelessRated ★ 2.0- ShamelessRated ★ 2.0
- ShamelessRated ★ 2.5
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0- Slayers ExcellentRated ★ 2.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 2.5- トップをねらえ2!Rated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
HERORated ★ 2.5
FLCLRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 2.0