Titles you rated
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
The PittRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5