Series
Ratings
13
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5