Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0