Titles you rated
Project AlmanacRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The TownRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
MacbethRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0