Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0