Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Kagero-zaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0