Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0