Titles you rated
DreddRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 1.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Forbidden QuestRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0