Series
Ratings
405
Hotel KingRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Beautiful MindRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
LastRated ★ 2.0- Three MenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 2.0