Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Song to SongRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0