Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.0