Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5