Movies
Ratings
216
Hitman 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
The Island of CatsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5