Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5