Titles you rated
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Last PassengerRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5