Movies
Ratings
582
AmélieRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Teki ComethRated ★ 4.5- Some Like It ColdRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Millennium MamboRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0