Movies
Ratings
671
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5