Series
Ratings
209
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Show Me The Money 5Rated ★ 3.0
- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- 와라! 편의점Rated ★ 3.0
- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0