Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5