Titles you rated
The Accidental CoupleRated ★ 1.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 2.0
Can We Love?Rated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
MaidsRated ★ 1.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0