Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Blame!Rated ★ 2.0