Movies
Ratings
30
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
August RushRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0