Titles you rated
CreepRated ★ 3.0
Siblings of the CapeRated ★ 4.0
Red Post on Escher StreetRated ★ 4.0
HazeRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
VillainRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0