Titles you rated
- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5- Blue ExorcistRated ★ 4.0
- Bludgeoning Angel Dokuro-ChanRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Forest of Love: Deep CutRated ★ 3.5