Movies
Ratings
158
EnchantedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Karas: The RevelationRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5