Series
Ratings
12
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Red SorghumRated ★ 5.0