Movies
Ratings
1939
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0- PilotRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0