Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 0.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0