Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Lee Seung Yoon Concert Docking: LiftoffRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 2.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Superwho?Rated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.0
Look Both WaysRated ★ 3.0