Titles you rated
EscapeRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
T-RexRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Forest of LoveRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0