Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0
DisjointedRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5- The Get DownRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Haters Back Off!Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0