Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
Free SoloRated ★ 5.0
14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 3.5
The Hand of GodRated ★ 2.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0