Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
LookismRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0