Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0