Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5