Movies
Ratings
652
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
GlassRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0