Titles you rated
HideawaysRated ★ 0.5
Reversal of FortuneRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 0.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 1.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 0.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
FortressRated ★ 3.0