Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5