Titles you rated
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
HwajungRated ★ 2.0
LastRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.0