Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 1.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 2.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
NoahRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 0.5
Baby and MeRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 4.0