Movies
Ratings
66
Mr. SocratesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0